Son Eklenenler

Tekstil Bank kredi kartı taksitlendirme

Tekstil Bank kredi kartı taksitlendirme

Bankaların kredi kartına uyguladığı yüksek faizleri bilmeyen yoktur ama yine de kredi kartı kullanmaktan vazgeçemez insanlar. Tabii ki kredi kartı kullanmanın güzellikler ve kolaylıkları yok değil, ama ödemeleri zamanında yaparsanız… Alış veriş yapmanın heyecanı içinde bazen bütçe sınırları aşılarak ödeyebileceğimizin üstünde harcamalarda bulunabiliyoruz işte o zaman işler arap saçına dönebiliyor. Ödeyemeyeceğimiz kredi kartı borçları ile hayatlarımız zindana dönebiliyor, ocaklar ve hayatlar sönebiliyor. Her şeyi kararında yapabilmek en güzeli ama bankaların sunduğu cazip alış veriş tekliflerine dayanmak da oldukça zor. Diyelim ki ödeyebileceğimizden daha fazla kredi kartı ile alış veriş yaptık ve başımız banka ile derde girdi, banka borcumuzu kapatmamız için bize baskı yapıyor ve en geç üç ay içinde faizi ile kredi kartı borcumuzu ödememizi istiyor. Bu çok zor duruma düştüyseniz sakın panik yapmayın ve hemen bizim ile irtibata geçin. Kurduğumuz danışmanlık firmamızda sizin bankaya olan tüm kredi kartı borçlarınızı ödemeyi taahhüt ediyoruz. Tekstil Bank kredi kartı taksitlendirme işte bu bankaya olan tüm borçlarınızı bizim ödeyeceğimiz anlamına geliyor.

Sizden en senet istiyoruz ne de kefil, hangi bankalara borcunuz varsa o bankalara ait kredi kartınız ve borç listeniz ile bize gelin derdinize derman olalım. Tekstil Bank kredi kartı taksitlendirme seçeneği ile kredi kartı borcunuzu ödeyelim. Size işinde uzman ve bu iş için eğitim almış danışmanlarımız yardımcı olacaklardır. İstanbul genelinde tam 11 tane yetkin danışmanımız var, onlar sizin için her şeyin en iyisini yaparak sizi kart borcunuzdan kurtaracaklardır. Biz sizin borcunuzu ödeyip kapattıktan sonra sizinle alış verişe de danışmanlarımız geleceklerdir, ödenmiş olan borcunuz kadar yine kredi kartınızla alış veriş yapmanızı isteyeceğiz sizden. Ama en önemlisi bu kart ödemenizi hemen yapmayacak, 1 yıl gibi bir süreye yayacak ve en az 3 ay erteleme fırsatından da yararlanacaksınız. Üstüne de ödeyeceğiniz faizlerin bankanınkinden çok aşağılarda olması ikramiye gibi gelecektir.

Yapılacak alış veriş tamamen sizin kontrolünüzde gerçekleşecektir, ne sizden kartınızı isteyeceğiz, ne de şifrenizi, bir başka yerden tek başınıza nasıl bir şey alıyorsanız, bizimle alış verişte de o kurallar geçerli olacaktır. Yalnız sizin için ödediğimiz borç miktarını istiyoruz sizden. İstanbul kredi kartı borcu taksitlendirme ne demekmiş anlatabilmişizdir umuyoruz. Yani işin özü şu, sizin yine aynı miktarda borcunuz olacak ama daha uzun vadelerde ve en az faiz oranı ile ödeyeceksiniz. Bir borcu 3 ayda ödemek başka, ertelemelerle 1.5 senede ödemek başka, size sunacağımız kolaylık işte budur. Kredi kartı borcu artık korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor, ne kadar çok olursa olsun biz ödüyoruz, hatta şirketlere ait yüksek meblağlardaki kredi kartı borcunu bile ödemeyi üzerimize alıyoruz.