Son Eklenenler

Ödenmeyen Kredi Kartları Borçları

Ödenmeyen Kredi Kartları Borçları

Kredi kartı ile alışveriş yapmak günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Günümüzün yoğun ve koşuşturmalı geçen dünyasını düşündüğümüzde kredi kartlarını kullanmaktan başka da bir çaremiz yok gibi görünüyor. Kredi kartlarının bu yoğun kullanımı maalesef bilinçsiz kullanımı da beraberinde götürüyor. Bunun doğal sonucu da ödenmeyen kredi kartları borçları oluyor. Kredi kartı borçlarını ödeyemeyenler ise çare olarak kredi kartı borç taksitlendirme yoluna gidiyorlar. Kredi kartları borçlarınızın her ay asgari tutarını ödemek sizi borçtan kurtarmaz. Bankalar asgari tutardan arta kalan kısmın üzerine gecikme faizi koyarak sizin daha da borçlanmanıza sebep olurlar. İşte kredi kartı borçlarının çıkmaza girdiği nokta tam da burası olmaktadır. Son yıllarda oldukça yaygınlaşan ve pek çok kart mağdurunun tercih ettiği kredi kartı borcu taksitlendirme yöntemini siz de deneyerek borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Kredi Kartı Borç Taksitlendirmesi

Kart borcu taksitlendirme uygulamasından faydalanmanız için şirketimize başvuruda bulunmanız yeterli. Bize başvurarak bankaların faiz uygulamalarından da kurtulmuş olursunuz. Bilindiği üzere hangi bankaya ait kredi kartınız olursa olsun tüm bankalar ödenmeyen kredi kartı borçları için yüksek oranlarda bir gecikme faizi devreye sokarlar. Borç tutarınıza bağlı olarak çeşitli faiz oranlarına maruz kalıyorsunuz yani borcunuz ne kadar fazla ise o oranda da bankalar tarafından size uygulanan faiz yükü artıyor. Oysaki kredi kartı borçlarınız yüzünden boşu boşuna faiz yiyerek borç batağına saplanmanıza gerek yok. Kredi kart taksitlendirme sistemimizden faydalanarak borç batağına düşmekten kurtularak tüm kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Güvenilir Kurumlarla Çalışmak Önemli

Artık ay sonunda hesap özetinizde gelen yüksek meblağlı geri ödemelerinizi görünce korkmanıza gerek kalmadı. Kredi kartı borçlarınızı taksitlendirerek kredi kartınızı kullanmaya devam edebileceksiniz. Bir başka deyişle bankalardan borcunuzu kapatmak için kredi almanıza gerek kalmadan veya eşinizden ve dostunuzdan utana sıkıla borç istemek gibi durumlarla karşılaşmadan yüksek meblağlı kredi kartı borçlarınızdan kurtulmanız mümkün hale geliyor. İnternet üzerinde kart taksitlendirme başlığı altında bir araştırma yaptığınızda pek çok kart taksitlendiren siteler görmek mümkün. Önemli olan güvenilir sitelerden bu işlemi yaptırmanızdır. Güvenilir olmayan kurumlardan kredi borcunu taksitlendirme işlemleri yaptırırsanız mağduriyetinize biraz daha mağduriyet katmanız işten bile değildir.

Kredi Kartı Borç Taksiti Erteleme

Kredi kartı borçlarınızı taksitlendirirken kredi borçlarınızı geri ödemeye başlayacağınız tarihi de erteleme imkânına sahipsiniz. Borç taksitlerinizi dilerseniz 1 ay dilerseniz de 2 veya 3 ay sonrasında ödemeye başlayabilirsiniz. Tüm bu seçenekleri göz önünde bulundurarak bütçenizi yeniden toparlayabilir ve sizi daha da borca sokacak banka kredilerinden de uzak durmuş olursunuz. Eğer siz de kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan kişilerden biri iseniz, bankaların kredi borcunuza uyguladığı faizler neticesinde borcunuz gün be gün katlanarak artıyorsa hiç vakit kaybetmeden kredi kartı borçlarınızı taksitlendirmeye başlamalısınız. Ülkemizde pek çok kredi kartı mağduru bu sayede birikmiş borçlarından kurtuldular ve borçlarından kurtulmanın rahatlığıyla iş ve aile hayatlarını yeniden toparladılar. Siz de diğer müşterilerimiz gibi kredi kartı borçlarınızı taksitlendirerek banka kredilerine bulaşmadan ve hiç kimseden medet ummadan borçlarınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler ise son derece basit. Sizden banka kredisine başvururken istenilen pek çok prosedür, evrak, kefil ve gelir belgesi istenmemektedir. Kredi kartı borcunuzu taksitlendirme işleminden faydalanabilmeniz için kredi kartınızın kullanıma kapalı olmaması ve banka tarafından icra takibine alınmamış olması gerekmektedir. Eğer kartınız kapatılmamış ve icra takibine girmediyseniz siz de borç taksitlendirme hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.