Son Eklenenler

Kredi Kartı Taksitlendirme

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Nedir Nasıl Yaptırabilirim ?

Kredi Kartı Borcunuz var ise ve ödeyemiyorsanız bundan kurtulmanın en iyi yolu taksitlendirmektir, Nasıl Taksitlendiriliyor avantajım ne olur diye düşünüyorsanız

Şu Anda Bankanıza Nasıl Ödüyorsunuz

10.000 TL Borcunuz olduğunu düşünelim, Bankanız yeni yönetmeliğe göre Borcun yüzde 22 sini asgari ödeme olarak ödemenizi isteyecek, yani 2.200 TL
Bu 2.200 TL Asgari tutarı ödediniz , Geriye 7.800 TL Borcunuz Kalacak, Bu kalan Paraya banka Aylık 4.5 faiz +kkdf bsmv ve diğer faizleri uygulayacak yaklaşık olarak 500 Tl gibi bir faiz Ekleyerek kalan ana para borcunuzu Diğer ay ekstre niz 8.300 TL Olarak Gelecektir, Yine Bu Borcunun yüzde 22 sini asgari ödeme olarak isteyecek ve bu böyle devam edecek ve bir yıl sonunda 10.000 TL Borç için 6.500 TL Faiz ödemiş olacaksınız.

Kredi Kartınızı Taksitlendirme nin Avantajları

10.000 TL borcunuzu Firmamız Aracılığı İle Taksitlendirdiğinizde Yıllık 12 ayda 1.400 Tl Vade farkı ile Bütün Borcunuzu Taksitlendirmiş Olacaksınız, Borcunuzu 12 Eşit Taksitte Artık hiçbir faiz vergi ödemeden Taksitler le Borcunuz BANKAYA ÖDEYECEKSİNİZ.

Kredi Kartlarının Erteleme Kampanyalarından Faydalanmış Olacaksınız

Bonus kartlar için 1 Ay erteleme Yapıyoruz, Yani ilk 1 ay Hiç Ödeme Yapmıyorsunuz, 1 ay sonra Taksitleriniz başlıyor, Taksitlendirdiğimiz Borcunuzu Toplam 16 Ayda ödemiş Oluyorsunuz, Bonus özellikli Tüm Kartlarda Geçerlidir.

Cardfinans (Finansbank) kartlarında 3 Ay ertele Yapıyoruz, 3 Ay Hiç Ödeme Yapmıyorsunuz, 3 ay sonra Taksitleriniz başlıyor, Taksitlendirdiğimiz Borcunuzu Toplam 15 Ayda ödemiş Oluyorsunuz.

Wordcard Özellikli kartlar da 0 Ay erteleme Yapıyoruz, 0 Ay Hiç Ödeme Yapmıyorsunuz, 0 ay sonra Taksitleriniz başlıyor, Taksitlendirdiğimiz Borcunuzu Toplam 15 Ayda ödemiş Oluyorsunuz.

Günümüz tüketicilerinin en büyük sorunlarından biri olan kredi kartı borcu yeni nesil bir hizmet olan kredi kartı borç taksitlendirme uygulaması sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Kredi kartı almak kolaylaştıkça bilinçsiz kart kullanımı veya bazı zorlayıcı nedenler yüzünden kredi kartına yüklenip daha sonra ödeme güçlüğü içerisine düşen kişilerin sayısı da artıyor. Can sıkan, moral bozan, umutsuzluk hissi uyandıran bu problemin çözülebilmesi için ihtiyaç kredisi almak düşünülebilir tabii ki, ve öncelikle düşünülmesi gereken de budur. Fakat bir sebeple tüketici kredisi alacak durumda olamayabilirsiniz. Bu noktada devreye giren kredi kart taksitlendirme firmalarının sunduğu kolaylıklarla kart borcunuzu yeniden yapılandırıp 12 eşit taksite böldürebiliyor ve daha kolay ödenir hale getirebiliyorsunuz.

Kart taksitlendirme işlemi anlaştığınız firmanın kart borcunuzu kapatıp, sonra da yatırdığı parayı üzerine yüzde 12 komisyon ücretini de ekleyerek 12 taksitli aışveriş şeklinde çekmesiyle gerçekleşiyor. Yapılan işlemler kimliğiniz ve kredi kartınız dışında bir belge gerektirmediği gibi, kartınızı başkalarına teslim etmeniz veya şifresini vermeniz de söz konusu değil. Sizin için kart taksitlendirmesi yapan şirketin bayisi olan kurumsal bir firmada kartınızı uzatıp şifrenizi de kendi ellerinizle giriyorsunuz. Kredi kartı borcu taksitlendirme hizmetinden faydalanabilmeniz için kartınızda borcunuzun yüzde 12’si kadar kullanıma müsait limit olması gerekiyor. Kullanılabilir limitiniz yoksa müsait durumdaki başka bir kredi kartınızı kullanabilir veya bu tutarı nakit ödeyebilirsiniz. Yasal ve güvenilir bir yöntem olan kredi kart taksitlendirme yaptırmaya karar verirseniz bu işi telefonla halledebileceğini söyleyen, kart şifrenizi isteyen firmalardan uzak durmalı, referansları olan sağlam bir şirketle anlaşmalısınız.

Kredi kartı borcundan kurtulmak istiyor ve sorunu ihtiyaç kredisi alarak çözemiyorsanız kartınızı taksitlendirmek sizi rahatlatacak, zaman kazandıracak ve giderek artan faiz ağırlığından kurtaracaktır. Borcunu bir seferde kapatacak durumda olmadığı için asgari ödeme yapan birçok kişi borcu bu şekilde kapatmak mümkün görünmediği için kendini çıkmazda hissetmekte, strese girmekte, ailesi ve çevresiyle ilişkileri, iş performansı olumsuz etkilenmektedir. Kredi kart taksitlendirme ile yüksek faizler ödemekten kurtulacağınız gibi sabit taksitler halinde ödeyeceğiniz borcunuzun ödeme süresini erteleme kampanyaları sayesinde 3 ay daha uzatabilirsiniz. Bu süre de kendinizi toparlamanızı ve ödeme planı hazırlamanızı sağlayacaktır.Bir başka avantajınız da bankaların riskli müşteri sisteminden çıkacak ve daha kolayca kredi kullanacak duruma gelecek olmanızdır.

Kısa süre içinde gerçekleşen kredi kartı taksitlendirme işlemleri kefil, gelir belgesi ve senet gibi formalitelerle uğraşmanızı gerektirmez. Firma yetkilisiyle görüşerek toplam kart borcu tutarınızı tespit etmenizden sonra borcunuzun kapatılması, kartınızla taksitli alışveriş yapılması ve bu alışverişin sliplerinin size teslim edilmesi çabuklukla halledilir. 1 yıl boyunca kredi kartı borcunuz için asgari ödeme yaptığınızda yılın sonunda borcunuzun yüzde 60’ı kadar faiz ödemiş ancak borcunuzu hala bitirmemiş olursunuz. Kredi kart taksitlendirme hizmeti sizi bu ağır faiz yükünden kurtarır, vakit kazanıp toparlanmanızı sağlar ve borcunuzu beklenmedik ödeme talepleriyle karşılaşmadan eşit taksitler halinde ödeyerek rahatlamanıza yol açar.
Tanıdıklarına borçlanmak veya bireysel kredi çekmek gibi imkanları olmayan kart kullanıcıları için geliştirilmiş yasal ve güvenilir bir hizmet olan kart taksitlendirme işlemi için başvuracağınız firmayı da titizlikle seçmelisiniz. Bu işlemin telefonla halledilecek bir şey olmadığını, mutlaka kredi kartınızı anlaştığınız taksitlendirme şirketine götürmeniz gerektiğini bir kere daha hatırlatmak isteriz.