Son Eklenenler

Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemlerindeki İçin Bilğilendirme

Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemlerindeki İçin Bilğilendirme

Uygulamaya başladığımız sistem, bankalardan kredi alamayan mağdurlar için adeta bir can yeleği gibidir. Kredi kartı borcu olup da bunu ödeyemeyen ancak bankalardan da bu borç için ihtiyaç kredisi almakta zorlananların tek kurtuluş yolu bizden geçmektedir. Kalitemiz ve güvenilir olmamızdan dolayı her geçen gün artan bir müşteri potansiyeline sahibiz, bu güne dek kredi kartı borcundan kurtarıp rahat bir nefes almasını sağladığımız kişi ve kuruluşlar en büyük referansımızdır. kredi kartı taksitlendirme demek, tüm borcunuzun tarafımızca ödenmesi demektir. Önce İstanbul Kadıköy’de hizmet vermeye başladık ve zaman içinde danışmanlık merkezlerimizin sayısını 5 e çıkarmayı başardık. 11 özel danışmanımız bu işin eğitimini almış yetkili kişilerden oluşmaktadır. İşlemlerimizin yasal olmayan hiçbir yanı yoktur, bu açıdan da endişe duymanız yersiz olur.

Ne kadar bankaya kaç lira kredi kartı borcunuz varsa bize geliyor ve sizin için bunu yeniden yapılandırıyoruz. İşleyiş aslında çok kolay, bizi sizin borcunuzun tamamını kapatıyoruz, siz de o miktarda bizim için alış veriş yapıyorsunuz, aradaki en önemli fark ise, sizi bankaların müthiş faiz kıskacından korumamız, kurtarmamızdır. Bankalar kredi kartı borcu için eğer limitiniz çoktan dolmuşsa size en çok bu borcu kapatmanız için 3-4 ay gibi bir süre tanırlar, bu tüm bankalar için geçerlidir. Ve bu zaman içinde yasal olarak onlara tanınan haklar gereği sizlerden % 20lik faiz isterler, bu inanılmaz faiz borcunuzun misli ile katlanması anlamına gelir. Zaten ödemede zorluk yaşıyorsunuz, bir de bu faiz yükü sizi canınızdan bezdirecektir. Ama biz sizin borcunuzu kapattıktan sonra yapacağınız elektronik eşya alış verişinin vadesi en az 1 yıla kadar uzayacaktır. Bir de bunun yanında 4 ay taksit erteleme uygulayarak ödemenizi daha kolay hale getireceğiz. Borcunuzun miktarı değişmeyecek ama uzun vadesi ve çok düşük vade farkı ile öderken hiç zorlanmayacaksınız, borcunuz her geçen gün giderek artmayacaktır. kredi kartı taksitlendirme banka borcunuzu sıfırlamak demektir.

İnsanlar çaresiz kalınca akıllarına olmadık çözüm önerileri gelebiliyor, hatta tefecilerin eline bile düşenlerin olduğunu biliyoruz, bir ateşten diğerine kendinizi atmayın, gelin görüşelim ve en uygun koşullarla size yardım edelim. Hem siz mağdur olmaktan kurtulun ve hem de yeniden gülmeye başlayın, uykusuz geceleriniz son bulsun. Kredi kartı borcu taksitlendirme tamamen yasal bir işlem olup hayatınızda yaşayacağınız en büyük kolaylıktır. Bütün bu anlatmaya çalıştığımız çalışma sistemimizde sizden kefil, senet veya imza gibi hiçbir şey istemiyoruz, ayrıca bizim için alış veriş yaparken kendi kartınızı yine kendiniz kullanıyorsunuz, özel bilgiler ve kredi arktı şifresi gibi önemli şeyleri asla almıyoruz. İşin özü olan borcunuzu ödenebilir kılmak için çok uzun vadeye yayıyoruz, siz de zorluk yaşamadan bunu ödeyebiliyorsunuz.