Son Eklenenler

Kredi Kartı Borcunuzdan Kurtulmanın Püf Noktaları

Kredi Kartı Borcunuzdan Kurtulmanın Püf Noktaları

Kredi kartı kullanmak her geçen gün daha da yaygınlaşıyor, zorlu hayat şartlarının bunu tetiklediği ve bazı mecburiyetlerden dolayı kart kullanıldığı malum. Ancak bazı durumlarda alış veriş yapmanın büyüsüne kapılmak, kredi kartı borcunun aşırı yükselmesine ve ödenemeyecek duruma gelmesine yol açabiliyor. İnsanlar ne sebepten ötürü olursa olsun kredi kartı borcu altında ezilmemelidirler. En az limitin ödenmemesi, gününde ve ne kadar gerekiyorsa o kadar ödemenin yapılması en güzel çaredir, bu başarılamıyorsa başınız belada demektir. Bankalar kimsenin gözünün yaşına bakmazlar, hangi banka olursa olsun önce kendi alacağını tahsil etmek yolunda adımlar atar, bankacılık kuralları bunu gerektiriyor, yani borcu mutlaka bir şekilde ödemek zorundasınız. Bunu yapacak maddi gücünüz yoksa biz varız, sizin için 2003 yılında danışmanlık firmamızı kurduk, kredi kartı borcunuzu sizin adınıza biz ödemeyi taahhüt ediyoruz. kredi kartı taksitlendirme ile bu bankaya olan tüm borçlarınızdan sizi kurtaracağız.

İstanbul genelinde toplam 5 danışmanlık merkezimizde size yardıma hazır 11 tane işini bilen, yol gösterici yetkin danışmanımız var. Bizimle iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz, önce telefonla size konu hakkında kısa ve öz bilgiler verilecektir, daha sonra merkezimize davet edilerek esas hatları ile kredi arktı borcunuzdan nasıl kurtulacağınız anlatılacaktır. kredi kartı borcu taksitlendirme sayesinde bankalardan nefret etmekten vazgeçmenizi sağlayacağız ve sizi yüksek faiz ödemek zorunda bırakmayacağız. Bunları yaparken istediğimiz hiçbir formalite yok, ne kefil, ne senet ne de başka bir şeye gerek yok, siz ve kredi kartınız yeterlidir. Yalnız kredi kartınızın kullanıma kapalı olmaması gerekir, böyle bir kartınız varsa size çare üretemeyiz, veya kapalı olmayan, kullanıma açık bir başka kredi kartınızı getirebilirsiniz, o da işe yarayacaktır. Geldiğiniz zaman sizi güler yüzlü bir ekibin karşılayacağını bilmelisiniz, amacımız sizin menfaatlerinizi korumaktır. Bize hangi bankalara ne kadar kredi kartı borcunuz olduğunu bildireceksiniz ve biz sizin yerinize sizin gözünüzün önünde tüm bu borçları ödeyeceğiz. Sonrasında siz danışmanımız ile birlikte bizim anlaşmalı olduğumuz elektronik mağazalarından birine giderek bizim sizin için ödediğimiz borç kadarınca bize alış veriş yapacaksınız.

Bu nasıl iş ben yine borçlanacağım diyorsanız, diyeceklerimize kulak vermelisiniz. Banka sizden kredi kartı borcunu en çok 3 ay gibi kısa bir sürede ödemenizi isteyecektir ve % 20lik faiz oranını da toplam borcunuzun üzerine ekleyecektir, bu içinden kolaylıkla çıkılacak bir durum değildir. Bizim çözüm önerimiz ile aynı borcu 12 ay vade ile ve sadece vade farkı ile ödeyeceksiniz, bir de borcunuza 4 ay taksit erteleme uygulaması yapacağız, e daha ne olsun? Kart taksitlendirme ile pek çok kart mağdurunun yüzü yeniden gülmeye ve hayata pozitif bakmaya, tekrar zevk almaya başladı.