Son Eklenenler

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Bilindiği üzere ülkemizde kredi kartı kullanım oranlarına baktığımızda oldukça yaygın bir kullanım olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Genellikle tüketicilerde birden fazla kredi kartı bulunmaktadır. Bankalar kişilerin gelir durumlarına bakmaksızın her müşterisine yüksek limitlerde kredi kartı tahsis etmekten çekinmiyorlar. Tüketicilerin ise bankaların vermiş olduğu bu kredi kartlarını reddetmeyerek kabul etmesi ve gelirlerine bakmadan harcama yapmaları yüzünden ortada ödenmeyen kredi kartları borçları yüzünden pek çok kredi kartı mağduru dolaşmakta. Şirketimiz kredi kartı borçlarını ödeyemeyen siz değerli müşterilerimizin sorununa çözüm bulmak için son dönemde gittikçe yaygınlaşan kredi kartı borcu taksitlendirme seçeneğini devreye sokmuştur. Bu sistemde kredi kartı borçlarınız yeniden yapılandırılarak size en uygun vade seçenekleri ile taksitlendirilmektedir.

Kefilsiz Şartsız Kart Borçlarınızı Taksitlendiriyoruz

Kredi kart taksitlendirme yöntemi ile borçlarınızı 12 aya kadar taksitlendirme seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Burada tüketicilerimizin dikkat etmesi gereken kart borcu taksitlendirme hizmetlerinin yalnızca icra takibine girmemiş ve kapatılmamış kredi kartlarına yapılabiliyor olmasıdır. Bu sistemin en güzel yanlarından birisi de hiçbir şekilde formalite evrak ve kefil ile uğraşmak zorunda kalınmamasıdır. Kredi kartı borcunuza kapatmak için sizlere sunmuş olduğumuz yöntemlerden birisi de erteleme sistemidir. Erteleme sistemimiz ile kredi kartı borçlarınızı 2 veya 3 aya varan erteleme seçeneklerimizden faydalanarak belirlediğiniz ileriki bir tarihte ödemeye başlayabilirsiniz. Bize danışan pek çok müşterimizin merak ettiği bir konu olan kart taksitlendirme nasıl yapılır konusuna gelecek olursak işlemler şu şekilde gerçekleşmektedir. Hangi kredi kartlarına ve ne kadar miktarlarda kredi kartı taksitlendirmesi yapacağınız çalıştığınız kredi kartı borç taksitlendirme firması tarafından belirlendikten sonra borcunuzun tamamı kapatılır. Kapatılan tutarın üzerine vade farkı eklenir ve bu tutar üzerinden kartınızdan taksitli bir alışveriş miktarı çekilir. Müşterilerimiz 12 aya kadar varan vadelerle kredi borçlarını taksitlendirebilirler. Yapılan işlemin bu aşamasından sonra şirketimizle herhangi bir bağlantınız kalmaz ve tıpkı taksitli olarak yaptığınız bir alışverişe ödeme yapıyor gibi her ay eşit taksitler ile borçlarınızın geri ödemesini yaparsınız. Kredi borcunu taksitlendirme yapmanın en büyük avantajı ödemediğiniz borçlarınıza bankalar tarafından uygulanan yüksek faizlere karşı sizi korumasıdır. Kredi kartı borçlarınızı taksitlendirerek her ay borçlarınıza ayıracağınız bütçeyi bilir ve

harcamalarınızı ona göre yaparsınız. Kart borçlarını kapatmak için banka kredisine başvurmaktan çok daha hesaplı ve kolay bir yöntem olan kredi taksitlendirme hizmetimiz size rahat bir nefes aldırır.

Kart Taksitlendirmelerinize Düşük Komisyon Ücretleri

Şirketimizin borcunuzun kapatılmasına karşılık tarafınızdan tahsil edeceği komisyon ücreti banka faizlerine oranla çok daha düşük bir meblağdır. İşte bu yüzden son yıllarda kart taksitlendirme yapmak isteyen pek çok vatandaş bize başvurmaktadır. Yapılan işlemler son derece yasal ve güvenlidir. Kredi kartınızın şifresini sizlerden kesinlikle istemiyoruz. Borç geri ödemesi için taksitli alışverişinizi anlaşmalı olduğumuz güvenilir kurumlar vasıtasıyla yapar ve şifrenizi de kendiniz belirlersiniz. Kredi kartlarını bilinçsiz şekilde kullanmanın neticesinde kart borçlarınız yükselir. Bunu önlemenin yolu gelir ve gider dengenizi hesaba katarak ekstrelerinizi düzenli olarak takip etmek ve borcunuzu aksatmadan ödemeye çalışmaktır. Ancak kredi kartı borçlarınız sizin ödeme kabiliyetinizi aşıyorsa bir an önce borcunuzu kapatmanın yollarını aramalısınız. Borcunuzu kapatmadığınız her gün bankalar tarafından faiz yersiniz ve borcunuz katlanarak artar. Günümüzde banka kredilerine uygulanan yüksek oranlardaki faizleri düşündüğümüzde kredi kartı borçlarınızı kapatmak için bankalardan kredi çekme yoluna gitmek sizi borçlarınızdan kurtaracak bir yöntem değildir. Sizin için en ekonomik yöntem kredi kart taksitlendirme sisteminden yararlanmaktır.