Son Eklenenler

Kredi Kartı Borçlarınız İçin Üzülmeyin

Kredi Kartı Borçlarınız İçin Üzülmeyin

Biriken kredi kartı borçlarımızı ödeyememeye devam ettikçe her ay borcumuzun üzerindeki faiz yükü artar ve önünü alamayacağımız bir noktaya gelir. Kart borçlarını ödeyemeyenler bir gün nasıl olsa kapatırım umuduyla borçlarının asgari tutarlarını ödemekte ancak asgari tutardan kalan anaparanızın üzerine sürekli faiz yüklendiği için bu borçlarınızı kapatmanın bir türlü imkânı olmaz. Artık size uyku haram olur. Yalnızca asgari tutar ödemelerinden bir süre sonra artık borcunuzun asgari tutarlarını da ödeyememeye başlarsınız. Bu durumda kartınız banka tarafından kapatılır, icra takipleri başlar ve hayat sizin için çıkılması imkânsız bir sorunlar yumağı haline dönüşüverir birden.

Kredi Kartı Borçlarınızı Taksitlendirerek Ödeyebilirsiniz.

Sorunlar artık içinden çıkılamaz bir hal aldıysa ve siz borçlarınızı ödeyemez duruma düştü iseniz yapmanız gereken tek şey kredi kart taksitlendirme sistemidir. Kimi kart mağduru tüketiciler kredi kartı borçlarını taksitlendirmek yerine bankalardan tüketici kredisi çekmeye çalışmaktalar. Oysaki tüketici kredisi çekmek yerine şirketimizle irtibata geçip kart taksitlendirme avantajlarından faydalanan müşterilerimiz uygun ve hesaplı komisyon ücretlerimiz sayesinde bankalara ödemeyecekleri faizden çok daha azını ödeyerek borçlarından rahatlıkla kurtulabilmektedirler. Sistem ile yeni tanışan ve daha önceden tüketici kredisi almak veya eşinden dostundan borç para isteyerek kredi kartı borçlarını kapatma yolunu seçen müşterilerimiz kredi kartı borçlarını taksitlendirme yöntemi ile daha önceden tanışmadıkları için hayıflanmaktadırlar.

Sistem Nasıl İşliyor?

Kart taksitlendiren siteler içerisinde sektördeki en güvenilir firmslsrdsn biri olan sitemiz ile iletişime geçerek bir randevu alırsınız. Eğer kartınız borcundan dolayı bankanız tarafından kapatılmadıysa veya icra takibine girmediyseniz borcunuzun isterseniz tamamı isterseniz de bir kısmı şirketimiz tarafından bankanıza sizin adınıza ödenir. Sonrasında ödenen borcunuza son derece hesaplı komisyon ücretimizi ekleyerek kartınızdan taksitli bir alışveriş yapılır. Sizde borcunuzu taksitler halinde kartınıza ödeyerek sizi sıkıntıya düşüren kredi kartı borcunuzdan kurtulursunuz. Görüldüğü üzere son derece basit olan bu işlem aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti ticaret kanunlarına uygun, yasal ve faturalı bir işlemdir.

Formalitesiz İşlem

Kart taksitlendirme işlemlerinde bankaların sizlerin önüne koymuş olduğu hiçbir prosedür ile uğraşmazsınız. Sizlerden kefil veya gelir belgesi istenmez. Tek

yapmanız gereken nüfus cüzdanınız ile bizlere başvurmanızdır. Şirketimiz komisyon ücretini yalnızca bir defaya mahsus olarak sizden tahsil etmekte ve bankaların tüketici kredisi ile karşılaştırıldığında bu bedel çok düşük bir meblağ olmaktadır. Borçlarınız sizin ödeme sınırlarını aştıysa ve asgari tutarları ödeyerek borçlarınızdan kurtulamayacağınızı anladıysanız sizin için en doğru yol kredi kartı borçlarınızı taksitlendirerek ödemektir. Borcunuzu kapatmak için şirketimize ödeyeceğiniz tutar bankalara ödeyeceğiniz tutardan çok daha düşük olacaktır. Hem yasal hem de ekonomik olan kredi kartı borç taksitlendirme yönteminden yararlanmak için henüz geç kalmış sayılmazsınız.

Eş Dosttan Borç İstemeye Paydos

Kredi kartlarını bilinçsiz kullanan veya aylık gelirleri harcamalarına yetmediği için mecburen kart kullanımına gidip borçlanan tüketiciler için en büyük sorunlardan biri olan kredi kartı borçları için artık üzülmenize ve geceleri uykunuzun kaçmasına gerek kalmadı. Kredi borcunu taksitlendirme sistemi sizi tüm sıkıntılarınızdan kurtaracak son dönem finansal bir çözümdür. İstanbul kart taksitlendirme firmamız küçük bir komisyon ücreti karşılığında sizi büyük borçlarınızdan kurtaracak en etkili çözümdür. Kart borcu taksitlendirme sistemi sayesinde pek çok tüketici bankaların tüketici kredilerine bulaşmadan veya utana sıkıla eşinden veya dostundan borç paralar istemeden kredi kartı borçlarından kurtulmuşlardır. Bu insanlardan biri de siz olmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.