Son Eklenenler

KREDİ KARTI BORÇ TAKSİTLENDİRME

KREDİ KARTI BORÇ TAKSİTLENDİRME

Kredi kartı borcu taksitlendirme  dendiği zaman akla gelen bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.Müşteri portföyümjz oldukça geniş ve müşterilerimize en uygun hizmeti vermek icin gayret ediyoruz. Qnb finansbank, Ing, hsbc, yapıkredi, akbank ve diğer bütün bankaların kredi kartlarının borç taksitlendirme işlemlerini yapıyoruz.Kredi kartiniza borcunuz var ise firmamizi arayip kampanya ve koşullarimiz hakkinda bilgi alabilirsiniz.Türkiyenin neresinde olursaniz olun telefonda islemlerinizi halledebiliyoruz, istanbulda iseniz isterseniz isleminiz yüzyüzede gerceklesebilir.

Kredi kartı kullanımının giderek yayginlasmasi
Gunümüzde kredi karti kullanimi ve borç taksitlendirme oldukça gelismis durumda kredi kartlari artik hepimizin cebinde hatta ikise üçer dörder tane. Artik nakit yerine kart taşıyoruz ve ay sonunda bu ödemeleri cebimizdek .nakit para ile ödeyebiliyoruz. Bu nedenle zaman zaman kart borclarimizi ödemeye zorlaniyoruz. Bu borclar ve ödemeler icin borc taksitlendiricek yapilandiricak sirketler vardir. Kredi kartinizin borcunu ödeyip üzerine daha düşük faizler koyarak borcunuzu bitmesini kolaylastirir.

Banka Reklamları
Bankalar kredi kartları icin bir cesit reklamlar promosyonlar yapar sizde bunlara aldanıp kredi kartınızı bilincsizce kullanmayın.

Kredi karti borcu sisteminden nasil yararlanilir?
Kredi kartı taksitlendirme işleminden yararlanabilmek icin kartınızın borcundan dolayı gecikmede olmaması gerekmektedir herhangi bir avukatlik icra islemleri baslamamis olmasi gerekir.Kart borcunuz düsük faiz oranlariyla taksitlendirilip, ertelenerek aylara bölünür ve ödemeler sizin için kolaylaşır. Bütün bunlar olurken kartınız alışverişe açık olur siz taksitlerinizi kredi kartıniz hangi bankaya ait ise o bankaya ödersiniz. Sizden herhangi bir kefil istenmez, herhangi bir gelir belgesi istenmez.Eğer borcunuz varsa taksitlendirme yapan firmalar ile görüsüp önce aydan aya nekadar ödeme yapacağınızın planını çıkartabilirsiniz. Bu işlemleri yapmazsanız borçlarınız daha çok büyür ve faizlerle karşı karşıya kalırsınız. Banka mağduru olmadan sorununuzu çözün.
Kredi kartı borcunuz son ödeme tarihinde ödenirse kartınıza ait herhangi bir borç kalmaz.Kart borcunuz ödendikten sonra ister ayni kartiniza ister diger banka kartlariniza kalan borcunuz taksite bölünür ve siz aylik ödemeniz gereken asgari tutardan daha düşük olarak kredi kart ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı borçlarınız son gün itibariyle kapatıldıktan sonra borçları olan kartınıza ya da kartlarınıza dair borçlarınız kalmıyor. Kart borçlarınız ödendikten sonra aynı kartlar veya isteğinize göre limitleri uygun başka kredi kartlarınız borcunuz ve vade farkı kadar taksitlendirilir. Kredi kartı borçlarının taksitlendirilmesiyle borcunuz eşit taksitlere bölüneceğinden aylık ödemeniz gereken tutar her ay ödediğiniz asgari ödeme tutarınızdan daha düşük olacaktır. Böylece faiz ödemeden taksitlerinizin bitiminde borcunuz tamamen bitmis olur.