Son Eklenenler

Kart Taksitlendirmesi Yapan Şirketler

Kart Taksitlendirmesi yapan Şirketler

Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi yeni nesil bir borç ödeme sistemidir. Bu sistem sayesinde pek çok tüketici artık biriken ve ne yapılırsa yapılsın ödemeye imkân olmayan kerdi kartı borçlarını taksitlendirerek bu birikmiş borçlarından çok rahat bir şekilde kurtulabilmektedir.

 

İnternet kısa bir araştırma yaparak kart taksitlendiren siteler başlığı altında pek çok kredi kartı borcu taksitlendiren firmaya ulaşmanız mümkündür. Ancak size tavsiyemiz sektörde isim yapmış ve finansal yapısı sağlam olan firmalarla irtibata geçerek Kredi kart taksitlendirme işlemlerinizi bu firmalar aracılığı ile yapmanızdır. Şirketimizi uzun yıllardan beri sektörde var olmanın vermiş olduğu tecrübe ile kart borçlarınızın tamamını sizin adınıza borçlu olduğunuz bankalara ödemekte ve sizi bu dertten en kısa sürede kurtarmaktadır.

 

Kredi Kartı Borç Yükünden kurtulmak

Hayat şartlarının giderek ağırlaştığı bir dönemde yaşıyoruz. Biz ne kadar yapmış olduğumuz alışverişleri nakit ve cebimizde olan para ile yapmak istesek de düşük gelirlerimiz yüzünden çoğu zaman bunu başaramıyor ve kredi kartlarına yüklenmek durumunda kalıyoruz. Hal böyle olunca da bir müddet sonra ay içinde kredi kartları ile yapmış olduğumuz alışverişlerin ödemelerini yapmakta zorluk çekiyoruz. Tüm kredi kartı kullanıcıları gibi başlangıçta yalnızca kredi kartı asgari ödemelerini yaparak ve bir gün tüm borçlarımızı ödeyebileceğimizin hayalini kurarak yaşıyoruz. Tüm iyi niyetli çabalarımıza rağmen kredi kartı borçlarımızdan tamamıyla kurtulmamız mümkün olmuyor çünkü bankalar gecikilen her gün borcumuza uygulamış oldukları yüksek faiz oranları ile borç katıyor ve sonuçta kredi kartı borçlarımız ödenmesi imkânsız ve içinden çıkılamaz bir hal alıyor.

Borçlarınızı taksitlendirmek En Mantıklı Yol

Bu durumda olan kredi kartı kullanıcıları ilk iş olarak kredi kartı borçlarını kapatmak için banka tüketici kredilerine başvuruyorlar. Ancak bankalar kredi kartı borcu olan tüketicilerin kredi notunu düşürdükleri için kart borcu olan tüketiciler ne kendi bankalarından ne de diğer bankalardan tüketici kredisi çekemiyorlar. Bankalardan tüketici kredisi çekme şansını yakalamış kullanıcıları ise bir başka sürpriz bekliyor. Alınan banka kredilerine uygulanan yüksek kredi faizleri yüzünden borcu borçla kapatmaya çalışan kredi kartı mağdurları bir süre sonra çok daha fazla borç batağına saplanıyor ve durum artık içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Şirketimizin kart borcu taksitlendirme avantajlarından faydalanan müşterilerimiz ise kredi kartı

baçlarının tamamının bizim tarafımızdan ödenerek borçlarına uygulamış olduğumuz düşük komisyon ücretlerimizle kredi kartı borçlarını çeşitli vade seçeneklerimiz ile rahatlıkla ödeyebiliyorlar.

Kart Taksitlendirme Ticaret Kanununa Uygun Bir İşlemdir

Bazı müşterilerimizin bize gelerek sormuş oldukları soruların içinde Kredi kartı borç taksitlendirme işlemlerinin yasal olup olmadığı konusunda endişelerini dile getiriyorlar. Şunu söylemek isteriz ki Kredi borcunu taksitlendirme tamamen yasal ve de faturalı bir işlemdir. Tüm işlemler yasal ve de Türk Ticaret kanunu çerçevesinde güven içinde yapılmaktadır. Neden mi bunu da şu şekilde açıklayabiliriz. Kredi kartınızın tüm borcu şirketimiz tarafından ödendikten sonra şirketimizin anlaşmalı olduğu firmalardan yasal komisyon ücretimizle beraber taksitli bir alışveriş yapar ve borcunuzun geri ödemesini sanki taksitli bir alışverişin taksitlerini ödüyormuş gibi yaparsınız. Görüldüğü üzere sistem son derece yasal bir zeminde kredi kartı borçlularına yardım etmektedir. Tüm alışverişler kayıtlı bir şekilde yapılmaktadır. Taksitli olarak yapacağınız alışveriş işlemlerinize bizim tarafımızdan kesinlikle kredi kartı bilgileriniz veya şifre bilgileriniz istenmemektedir. Alışverişinizi pos cihazlarımızdan kendiniz yapabilirsiniz. Kart taksitlendirme işlemleri son yıllarda kart borçlarını ödeme konusunda en fazla tüketici dostu olan sistemlerden biridir.