Son Eklenenler

Kart Taksitlendirme

Kart Taksitlendirme

Genellikle kredi kartı kullanıcıları olağan kart borcunun sadece asgari tutarını ödeyebilmektedirler. Bu durum kart borcunun ödeme süresinin uzmasına neden olmaktadır. Bununla birlikte yapılan ödemelerde olağan tutarın yarısı faiz olarak kesilmektedir. Yani ana borcunuzun %40 faiz olarak ön plana çıkacaktır. Bu ödeme planı da bütçenizin zorlanmaısna neden oalcaktır. Uygulamaya alacağınız bu ödeme biçimi aracılığı ile üç ay boyunca üst üst az mi,ktarda ödeme yapmanız durumunda bazı haklarınız elinizden alınacaktır. Bu haklar arasında limit artırma ve nakit çekim işlemleri boy göstermektedir. Kredi kartı taksitlendirme işlemi , fazla borçlarınızdan kurtulmanız adına oldukça idealdir. Bununla birlikte olağan borcunuzu zorlanmadan ödemenize kaynaklık etmektedir. Bankaların çıkarmış olduığu zorlu uygulamaları geri plana alan kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi olağan borcunuzun tamamını taksitlendirmenize kaynaklık edecektir. Bununla birilkte olağan borcunuzu 12 aya bölerek ödemenize fırsat tanıyacaktır. Kart taksitlendirme işleminden faydalanmak adına ihtiyacınız olan tek belge kredi kartıdır. Yani kart taksitlendirme uygulamasında senet, gelir belgesi ve imza gibi belgelere ihtiyaç duyulmamaktadır. Kredi kartı borçlarından kurtulmak adına bazı kart sahipleri ihtiyaç kredisi almayı düşünürler. Fakat bazı durumlarda ihtiya. Kredisi alınamamaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı ihtiyaç kredisi alamama durumunda imdadınıza yetişen  kart taksitlendirme işlemi  aynı zaman da asgari ödemelerden de kurtulmanıza kaynaklık edecektir. Bu işlem sayesinde sabit taksit ödemesi yaparak borçlarınızı 12 aya bölebilirsiniz. Yapacağınız bu planlama sayesinde kısa zaman da kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Kredi borcu taksitlendirme işleminden yararlanmak adına olağan kredi kartınızın kullanıma kapanmamış olması gerekmektedir. Eğer limiti yeterli seviyede  ve kullanıma açık olan başka bir kredi kartınız var ise, olağan borcunuzu bu kartı kullanarak ödeyebilirsiniz.Kart taksitlendirme uygulama 1 yada 1 den fazla  kredi kartı borcunuzun kapatılmasına imkan tanımaktadır.

Kart Taksitlendirme İşlemi Nasıl İşler

Kart taksitlendirme işlemi için öncelikle kredi kartınızda olan tüm borçların durumu sorgulanır. Bu adım sonrasında olağan borçlarınız kart taksitlendirme firması tarafından kapatılır. Yapılan tüm bu işlemler sonrasında taksitli alışveriş uygulaması ile tekrardan borçlandırılırsınız. Kredi kartı borcunuz istediğiniz sayıda taksitlere bölünür. Kart borcu taksitlendirme işlemi kısa zaman zarfı içinde tamamlanır. Yapılan tüm bu işlemler yasalara uygunluk göstermektedir. Kart borcu taksitlendirme işlemi sayesinde artık olağan tüm borcunuzu taksitlere bölünmüş halde bankanıza ödersiniz. Bu hizmet planlaması kart borcunuzu ödenemeyecek seviyelere gelmesini engeller. Uygulamaya alacağınız bu işlem sayesinde gecikme ücreti ve asgari ücret gibi kavramlarını da geri plana almış olursunuz. Kart takstilendirme işlemi ile olağan borcunuz ve vade farkı haricinde herhangi bir borcunuz kalmayacaktır. Bu uygulama ihtiyaç kredisi alamadığınız durumlarda hemen imdadınıza yetişecektir. Kart borcu taksitlendirme aynı zaman da erteleme kapmanyasından da yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Ertleme kapmyası olağan borcunuzu 3 ay sonra ödemenize fırsat tanımaktadır. Bu süreç size zaman kazandıracaktır. Kredi kartı borcu taksitlendirme hizmeti veren firmaların çağrı merkezleri bulunmaktadır. Ön plana çıkan bu kanalları kullanarak aklınızda ki soruları kısa zamanz zarfı içinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kart Taksitlendirmenin Avantajı Nedir?

Tüm borçlarınızdan kurtulmanıza kaynaklık edecek olan kart taksitlendirme işlemi size zaman kazandıracaktır. Bununla birlikte ertleme kampanyası sayesinde avantaj elde etmenizi destekleyecektir. Kart taksitlendirme işlemi için  başvuru formu doldurabilir yada firmanın iletişim bilgilerine ulaşarak yardım alabilirsiniz. Kredi kartı sahilplerinin son zamanlarda en çok tercih ettiği yollar arasında yer alan kart taksitlendirme işlemi artık tek bir tık aracılığı ile yanınızda olacak.