Son Eklenenler

Finansbank kredi kartı taksitlendirme

Finansbank kredi kartı taksitlendirme

Yaygın olarak kullanılmaya başlanan kredi kartları pek çok kullanıcının başını ağrıtmaya devam ediyor maalesef. Buna bilinçsiz harcamalar da diyebiliriz, yaşam koşullarının zorluğundan doğan çaresizlikler de diyebilir. Sonuç ne olursa olsun insanlar kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanıyorlar, sıkıntı yaşıyorlar. Gününde ödenemeyen veya en az limiti ne kadarsa onun ödenmesi yüzünden giderek artan faiz oranları ile karşı karşıya gelen çaresiz insanlar, durmadan artan borçlanma ile perişan duruma sürüklenebiliyorlar. Aslında belki de yurdumuzun en büyük kanayan yarası kredi kartı borçlarıdır diyebiliriz. Artan yaşam yükünü hafifletmek için kullanılmış bile olsalar daha büyük borç batağına girmekten kendilerini alamayan ve kredi kartı borcu olan herkese ve her firmaya yardım etmeye hazırız, yeter ki isteyin. Finansbank kredi kartı taksitlendirme yöntemi ile bu bankaya ait kredi kartı borcunuz hiç kalmayacak.

Bizim sistemimiz ile sizin kredi kartı borcunuz ne kadar olursa olsun biz sizin adınıza ödüyoruz, siz de bankaların ödenmesi çok yüksek olan faiz borçlarınızdan kurtularak kafanızın dinç olmasını sağlıyorsunuz. Bunun nasıl olabileceğini düşünebilirsiniz, bu gün kimse kimsenin borcunu üstlenip de ödemez ama biz bunun için varız ve daha uzun yıllar sizi yalnız bırakmaya hiç niyetimiz yok. Finansbank kredi kartı taksitlendirme seçeneği sizleri rahatlatacak ve acımasız faiz kıskacından kurtulmanızı sağlayacaktır. Bize geleceksiniz, ne kadar borcunuzun olduğunu anlatacaksınız, bizi sizin verdiğiniz bilgiler ışığında her söylediğinizi ileride bir yanlış anlamaya meydan vermemek için yazılı olarak kaydedeceğiz. Sonra sizin yanınızda bankaya olan tüm borcunuzu hemen ödeyerek sizi bu dertten kurtaracağız. Sonra siz bizim danışmanlarımızdan birisi ile bizimle anlaşması olan firmalardan birine giderek bizim için bankaya ödenen borcunuz ne kadardıysa o kadarlık alış veriş yapacaksınız. Bunun neresi kolaylık ben yine aynı miktar borcun içine gireceğim dediğinizi duyar gibiyiz.

Ama çok yanılıyorsunuz, banka sizden tüm kredi kartı borcunuzu ödeyemediğinizden dolayı 2ile 3 ay içinde ödemenizi isteyecektir ve uygulayacağı yüksek faizi de bu borca ekleyerek sizi işin içinde çıkılmaz durumlara düşürecektir. Ama bizim yürüteceğimiz sistemle aynı borcu 1 sene içinde öderken, faizinin de ne kadar az olduğunu görürken şaşıracaksınız. Kredi kart borç taksitlendirme size hayatınızın fırsatını sunuyor, gelin el ele vererek

sizin kart borcunuzu sıfırlayalım ve uygulanacak yeniden yapılandırma ile olan borcunuzu uzun vadede zorlanmadan ödemenize olanak tanıyalım. 2003 yılından beri bu konuda danışmanlık hizmeti veriyoruz, İstanbul ve ilçelerinde 5 merkezimiz bu işle ilgili olarak 7/24 hizmet vermeye çalışıyor. Bu iş için yetiştirilmiş olan 11 danışmanımız var en büyük desteği de yine sizlerden alıyoruz. Gün geçmiyor ki kredi kartı mağduru olan birkaç kişi veya şirket bize borcundan kurtulmak için müracaat etmesin.