Son Eklenenler

Finansbank Acil Limit Taksitlendirme

Finansbank Acil Limit Taksitlendirme – Kullanma

Bildiğiniz gibi Finansbank genelde limit kısıtlaması yapmakta ve kart sahipleri mağdur olmakta kişinin kullanılabilir limitini Acil (Hastane) limitine atmaktadır.
Dolayısı ile kart sahibi kartı olmasına karşın alışveriş te kullanamamakta ve sadece hastane alışverişin de kullanmaktadır.
Bu sorununuzu bizimle çözebilir ve Finansbak acil limitinizi bizden kullanabilir, bankanın bu limite taksit işlemi var ise kampanya ya katılır ve 4* taksite kadar taksit yapabilirsiniz.
*Acil limit kullanımında taksit tutarı tamamen bankaya bağlıdır.

Finansbank kredi kartınızın toplam limitinizden hastane harcamaları için ayırmış olduğu acil limit i 4 eşit taksitle firmamızdan nakide anında çevirebilirsiniz. Finansbank Acil Limit Taksitlendirme nizi bizimle yapabilirsiniz.

finans-bank-acil-limit-kullanimi

Para Lazım Olduğunda Finansbank Yanınızda

Sadece 27 yıl önce, liderlik, saygı ve bağlılık, biz olmak ve yaratıcılık vizyonuyla yola çıkan Finansbank, birçok ilklere imza atarak, hızla ilerleyerek, ülkemizin ve dünyanın seçkin, güçlü bankaları arasında üst sıralara yerleşti. Özellikle, 1999 yılında ‘taksit atlat’ kampanyası ve ‘puanlarla mil kazanma’ kampanyaları çok ses getirdi ve kısa sürede en fazla visa karta sahip banka markası haline geldi.

Bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık, Kobi bankacılığı, özel bankacılık, ticari bankacılık ve exclusive bankacılık alanlarında müşteri odaklı anlayışla, her kesimin ihtiyaçlarına duyarsız kalmayan, çözüm ortağı olan Finansbank, yine bir yenilik ve kolaylık getirmiş.

Acil nakit ihtiyaçlarını beklemeden karşılayabilmek için, Cardfinans’dan Anında Kredi geliştirilmiş; kefilsiz, formalitesiz, istediğiniz nakit tutarı, kredi kartınızın kullanılabilir miktarından düşülerek, vadesiz mevduat hesabınıza aktarılıyor. Daha sonrasında da acil limiti 9 ay taksitle nakit avansa çevrilir.